ESC #7: Prstíčková metoda

Kamikaze ESC blog

„…no a právě proto, že tam ty spermie zašťoucháváš zpátky prstem, jmenuje se to prstíčková metoda,“ dokončila Sylva 30minutový monolog o své snaze otěhotnět, během kterého se Pixel dvakrát pokusil udávit vlastním dredem, já poslal do háje poslíčka s donáškou oběda, protože už pravděpodobně nikdy nebudu jíst, abych brzy zemřel a nemohl se rozmnožit, a proaktivní Patrik do té chvíle bezhlavě zamilovaný do Sylvy se zřejmě právě sexuálně přeorientoval.

Sylva se snaží otěhotnět. Tráví proto zhruba 90 % pracovní doby na několika webových serverech, kde diskutuje.

Její rádkyně jsou 35leté ženy s laktační psychózou.

Debatují o správné hustotě hlenu, prstíčkové metodě, správné rychlosti tření příťova (příťa je ekvivalent přítele, jenž je prvotní fází manži) pindíka a mnoha dalších věcech, které normálního člověka s vyřešenou sexualitou donutí stát se kastrátem a vstoupit do církve Ježíš vás miluje.

 

„Hele Sylvo, a proč si teď říkáš složenka?“ zeptal se dalšího odpoledne naivně Patrik, jehož láska k naší asistentce je zřejmě tak silná, že na překonání dávivého reflexu z příběhů o jejím hlenu mu stačilo pouhých 24 hodin.

„Snažilka!“ opravila ho Sylva. „Tak si říkáme všechny, co se snažíme mít mimíska.“

Než jsem se stačil zeptat, který sémantický Hitler oblažil svět slovem mimísek, přiřítil se šéf.

Kamikaze ESC blog
„Tak co čulibrci, co se dneska řeší?“ usmál se od ucha k uchu a prohrábnul si tupé.

„Sylva je smaženka a má řídkej hlen, tak si tam strká prst, aby měla Cipíska,“ opáčil mu lakonicky Pixel, aniž by pohnul hlavou od sázení mrkví ve Farmville. „Jo, děcka. No hele, Sylvo, je to jasný. Nejlepší je to prostě dělat furt. My do toho s mladou bušíme, co to dá, a už máme zaděláno.“

„Vy čekáte dítě?“ zeptal jsem se překvapeně, zatímco jsem na monitoru vybíral ten nejvhodnější motiv na vonné stromečky do auta od firmy ToiToi. Vyhrál toaletní papír.

„No jasně. Hele a mám dokonce takovýho tucha, že se to urodilo přímo na tvym stole, když mladá tuhle dorazila a já na ni celej říčnej vlítnul mezi dveřma.“

Záhada zaseknutého pravého SHIFTu na mojí klávesnici se náhle vyřešila.

Kup si Kamikaze SHIFT tady zjistíš, kde si koupit Kamikaze