ESC #28: Čus, tady Pixel

By 21.10.2014 ESC Blog No Comments
Kamikaze SHIFT blog

Zdarec, vy konzumní ovce. To čumíte, co? Michal mi totiž strčil svůj notebook, abych tam něco pošteloval, a protože sem jeho supr kámoš, maličko sem mu prohrábnul historii v prohlížeči a nějaký ty dokumenty.

367 přístupů na Redtube.com. 19× do Googlu zadaná otázka Jak překonat rozchod, 15× Jak překonat rozchod muži, 10× Jak zaujmout kolegyni v práci, 5× Vyrážka po citrusech a 3× Jak přežít kolegu aktivistu (asi myslí Patrika.)

No a pak sem narazil na tenhle blog!

Takže ten geneticky modifikovanej tuřín píše na net kecy o našem kanclu. Je to samozřejmě z 99 procent celý vymyšlený a hned vám řeknu proč.

Tak zaprvé: Moje trika sou výhradně z těch popelnic, kam lidi hází svoje použitý hadry. Ze stoprocentní biobavlny mám akorát trenyrky.

Zadruhé: Angry Birds už sem dávno dohrál.

Zatřetí: Co je špatnýho na tom, že volim Zelený sakra?

Zbytek je tak ňák pravda.

 

A teď něco o Michalovi.

Celý dny dřepí za stolem a hnípe si špínu za nehtama. Poslouchá Taylor Swift, ačkoliv si myslí, že je nenápadnej, a v kuchyňce žvaní něco o novym albu Radiohead.

Ale já nejsem debil, Taylor Swift poznám na dálku, protože… ji poslouchá moje neteř. Mám neteř. Fakt.

Michal se před x měsícema rozešel s holkou a vod tý doby se tváří, jak když mu někdo přejel psa. Vůbec nechápe principy volný lásky.

Prostě festiválky, rozumíš, neřešim, pařim, žiju a pěstuju na balkóně domácí bazalku. Měl by se trochu uvolnit.

Šéf taky říkal, že na něm vidí, že je ve strašný křeči, když sme spolu byli onehdá v sauně a já mu masíroval zablokovanej obratel.

A ze mě tam dělá blbečka a přitom, jak vidíte, sem natolik chytrej, že sem se mu naboural do psaní blogu a teď to publikuju.

Až to zjistí, dostanu od něj přednášku o narušování soukromí, ale to je koncept, co já neuznávám, protože na světě sou mnohem zásadnější věci k řešení. Maj snad černoušci v Africe nějaký soukromí? Ne. Maj hlad.

A pak sou eště jiný věci, který sou důležitý. A to je podstatný.

Za hrubky sorry.

Tofu zdar!!

Pixel

Kamikaze SHIFT blog

Kup si Kamikaze SHIFT tady zjistíš, kde si koupit Kamikaze